اندولیفت

اندولیفت

اندولیفت 

لیزر اندولیفت، که یک تکنولوژی لیزری تأییدشده توسط FDA است، برای شکل‌دهی به نواحی میانی و پایینی صورت بدون زخم و جراحی، برجسته ‌سازی خط چانه، جمع (باریک) کردن ناحیه فک و گردن و کوچک کردن گودی های زیر چشم، بدون نیاز به بیهوشی و بدون فرآیند دشوار جراحی استفاده می‌شود. این لیزر با افزایش درجه حرارت زیر پوست در ناحیه مدنظر، ساختار ظاهری کلاژن‌ها را تغییر می‌دهد و باعث شکستگی اختیاری چربی‌های ذخیره‌شده زیر پوست می‌شود، خصوصاً برای مشکلات فک، سفت شدن پوست، مشخص شدن خط فک و صورت بهترین گزینه ست.

استفاده از اندولیفت

درمان اندولیفت می‌تواند برای افتادگی پوست صورت، چانه، نواحی گردن، گودی های زیر چشم و سایر نواحی پوست که دچار افتادگی شده‌اند، استفاده شود. در درمان اندولیفت، نتیجه به‌سرعت قابل مشاهده است که نویدبخش جوان‌سازی سریع در مدت‌زمان کوتاه است، فقط 45 دقیقه طول می‌کشد و بدون برش و بیهوشی انجام می‌شود. نتیجه به‌دست‌آمده طولانی‌مدت و دائمی است.

اندولیفت چگونه انجام میشود؟

در این روش، که عمل جراحی محسوب نمی‌شود، یک قلم میکروفایبر به ضخامت یک ساقه مو، مستقیماً به زیر پوست ناحیه ای که دچار افتادگی شده است وارد می‌شود. اندولیفت، یک لیزر کاربردی است که ترکیبی از جوان‌سازی پوست و فرم دهی صورت است و به لطف رشته‌هایی که توسط کانال‌ها بسیار کوچک عمودی در خلاف جهت گرانش وارد پوست شده‌اند، پس از فرآیند هیچ ردی باقی نمی‌گذارد. با استفاده از اندولیفت مورد تأیید FDA، تنها در عرض چند دقیقه می‌توان نتیجه را مشاهده کرد. این روش که به برش و بیهوشی نیازی ندارد، فقط با یک خنک‌کننده هوا انجام می‌شود و نسبت به جراحی‌های سنتی بسیار راحت‌تر و بدون درد است.

اندولیفت روشی است که توسط یک میکروفایبر به ضخامت یک مو (200 یا 300 میکرون) به زیر پوست نفوذ می‌کند و پس از نفوذ به پوست، هیچ ردی از خود باقی نمی‌گذارد. این یک روش لیزر لیفتینگ است که انرژی را با طول‌موج 1470 نانومتر منتقل می‌کند در جهت مختلف گرانش اعمال می‌شود فرآیند در چند دقیقه تکمیل می‌شود و پس از آن نتیجه قابل مشاهده است.

مناطقی که تحت درمان اندولیفت قرار میگیرند

لیفت میانی صورت، کوچک کردن فک و بهبود آن، برجسته ‌سازی خط فک، اصلاح کیس های چربی پایین چشم، پایین آوردن پلک پایین، لیفت ابرو، سفت کردن خطوط گردن، سفت کردن پوست، خط خنده عمیق (خطوطی که از بینی تا لبه لب کشیده شده‌اند) و ماریونت (از لبه دهان). در مناطقی مانند باز کردن چین چروک مانند خطوطی که تا چانه کشیده شده‌اند، ذوب کردن فیلینگ‌های اضافی و نامتقارن، تجزیه چربی‌های جمع شده زیر زانو، سفت کردن پوست اضافی شده جمع شده روی کلاهک زانو و درمان سلولیت، استفاده می‌شوند.

چه کسی میتواند درمان اندولیفت را انجام دهد؟

درمان اندولیفت نتایج قابل توجهی را به همراه دارد، خصوصاً برای کسانی که پوستشان خاصیت ارتجاعی ندارد یا بافت چربی اضافی دارند. اندولیفت می‌تواند برای همه گروه‌های سنی و همه انواع پوست، صرف‌نظر از نیازشان انجام شود.

چه کسی نمیتواند درمان اندولیفت انجام دهد؟

این یک فناوری است که می‌توانیم با خیال راحت برای همه افراد در هر سنی استفاده کنیم، به‌جز زنان باردار، شیرده، برخی از بیماری‌های خود ایمنی فعال و عفونت‌های فعال در ناحیه مورد نظر.

اندولیفت چه کاری انجام میدهد؟

آویزان شدن پوست، چین‌وچروک‌ها و چروک‌هایی به دلیل کاهش هورمون‌ها ناشی از افزایش سن در نواحی صورت ایجاد می‌شوند، کاهش بافت کلاژن، از دست دادن قابلیت ارتجاعی و رطوبت، افزایش یا کاهش وزن، عوامل خارجی و جاذبه. زنانی که به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهند، برای حل این مشکلات به روش‌هایی روی می‌آورند که در یک جلسه، بدون درد و بدون تأثیر روی زندگی اجتماعی، به نتایج سریع‌تری دست یابند. مردان نیز به همان اندازه زنان به این موارد علاقه‌مند هستند. شبکه لیزر اندولیفت، یک فناوری لیزری شناخته شده است که حدود 10 سال است در اروپا و سراسر جهان، خصوصاً در آمریکا و ایتالیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درمان اندولیفت در چند جلسه انجام میشود؟

دستیابی به بهترین نتیجه در یک جلسه امکان‌پذیر است، اما در صورت لزوم، حداقل 6 ماه بعد می‌توان فرآیند را روی همان ناحیه اعمال کرد.

آیا اندولیفت درمان دردناکی است؟

درمان اندولیفت روشی با حداقل درد است. این فرآیند با دمیدن هوای سرد انجام می‌شود. در صورت ترجیح بیمار می‌توان از بی‌حسی موضعی استفاده کرد.

نتایج درمان اندولیفت چه زمانی قابل مشاهده است؟

پس از درمان اندولیفت، بهبود سریع در ناحیه مورد نظر مشاهده می‌شود. تولید کلاژن در پوست و درنتیجه سفت شدن پوست تا 3 یا 4 ماه پس از فرآیند ادامه می‌یابد.

پس از انجام اندولیفت:

 • واکنش لیپولیز (تجزیه چربی) روی پوست قابل مشاهده می‌شود و چربی هایی که باعث افتادگی پوست می‌شوند، از بین می‌روند.
 • بهبود در افتادگی ناشی از چربی مشاهده می‌شود.
 • شکل‌گیری کلاژن در ناحیه مورد نظر آغاز می‌شود، بنابراین پوست شروع به نوسازی خود می‌کند.
 • عملکردهای متابولیکی ماتریکس خارج سلولی فعال می‌شود.
 • بافت چربی اضافی موضعی کاهش می‌یابد.
 • پوست سفت می‌شود.
 • خط چانه و صورت واضح‌تر می‌شود.

مزایای اندولیفت

 • به بیهوشی نیازی ندارد، فقط خنک‌کننده هوا کافی است.
 • اثر طولانی‌مدت دارد.
 • یک جلسه کافی است.
 • نیازی به برش ندارد و جای زخم باقی نمی‌ماند.
 • خونریزی و کبودی ندارد.
 • یک روش آسان است و می‌تواند در محیط کلینیک انجام شود.
 • به دوره نقاهت پس از درمان نیازی ندارد.

 

blank

WeCreativez WhatsApp Support
کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر تصویر جوانی
👋 هر سوالی دارید من درخدمتم