تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو

تزریق پروفایلو : به طور کلی پس از اینکه سن افرد از 30 سالگی می گذرد ، به تدریج از میزان کلاژن ، الاستین و هیالورونیک اسید پوست شان کاسته می شود. به همین دلیل افراد کم کم متوجه بروز علائم پیری همچون خطوط ریز ، چروک و کاهش درخشندگی پوست خود می شوند. اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم پزشکی روش های مختلفی برای جلوگیری از پیری پوست پدید آمده که یکی از جدید ترین آن ها تزریق پروفایلو به صورت می باشد.

پروفایلو نوعی ژل هیالورونیک اسید بوده که به طرز بسیار طبیعی به صورت تزریق شده و به فرم دهی ، حالت دهی و لیفت صورت کمک می کند. در واقع وجود هیالورونیک اسید در پروفایلو موجب می شود در پوست تولید کلاژن و الاستین آغاز شود و به همین جهت تزریق این ماده به صورت علاوه بر اینکه تا حدودی به حجیم شدن صورت کمک می کند ، موجب آبرسانی آن نیز خواهد شد. بنابراین تزریق پروفایلو برای پوست های تیره ، پیر و چروک گزینه بسیار مناسبی می باشد.

تزریق پروفایلو به صورت معمولا در 2 جلسه و طی یک ماه انجام می شود و ماده تزریق شده به سرعت در زیر پوست توزیع شده تا با آب رسانی به آن ، چروک و خطوط ریز موجود در پوست از بین بروند.

تفاوت ژل پروفایلو و فیلر های پوستی

پروفایلو چندان گزینه مناسبی برای حجیم کردن قسمت های مختلف پوست همچون لب ، گونه و چانه نیست و نمی توان بدین منظور از آن استفاده کرد. در واقع پروفایلو در درجه اول به منظور روشی آبرسان مورد استفاده قرار می گیرد که حاوی هیالورونیک اسید بوده و موجب جوانسازی پوست می شود.

ماندگاری تزریق پروفایلو چقدر است ؟

معمولا نتایج حاصل از تزریق پروفایلو حدود 6 ماه ماندگاری دارد اما این مقدار می تواند در افراد مختلف ، متغیر باشد.

تزریق پروفایلومزایای تزریق پروفایلو

 • لیفت پوست
 • بازدهی عالی
 • شفافیت پوست
 • بهبود قوام پوست
 • کاهش نقاط تزریق
 • هیدراته شدن پوست
 • کم بودن جلساتی درمانی
 • افزایش سفتی و الاستیسیته پوست
 • احساس درد ناچیز و بسیار خفیف در حین تزریق

عوارض تزریق ژل پروفایلو

در صورتی که این روش توسط پزشک یا کادر درمانی باتجربه صورت گیرد هیچگونه عوارضی برای بیمار در پی نخواهد داشت و کاملا ایمن خواهد بود. بنابراین در انتخاب کلینیک زیبایی خود نهایت دقت را داشته باشید.

مراقبت های بعد از تزریق پروفایلو

 1. پس از تزریق پروفایلو انجام کار های روزمره مانعی ندارد اما بهتر است :
 2. تا 24 ساعت از آرایش کردن خودداری نمایید.
 3. تا یک هفته از رفتن به استخر ، سونا و جکوزی پرهیز کنید.
 4. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان با دست آلوده نواحی مورد درمان را لمس نکرده و ماساژ ندهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
Call Now Button
Visit Us On Instagram