تزریق کی بلا برای رفع غبغب

تزریق کی بلا برای رفع غبغب

تزریق کی بلا برای رفع غبغب : غبغب یکی از قسمت های صورت است که به راحتی و با انجام ورزش از بین نمی رود. اما امروزه برای از بین بردن غبغب روش های مختلفی وجود دارد که تزریق کی بلا یکی از جدید ترین آن هاست. تزریق کی بلا مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد و هیچ عوارضی در پی نخواهد داشت.

این ماده نوعی اسید دیوکسیکولیک بوده که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. کی بلا از طریق عضله صورت به لایه فرعی چربی زیر چانه تزریق شده و طی چند دقیقه سلول ها را می کشد. پس از چند هفته سیستم ایمنی بدن به طور طبیعی و دائمی باقی مانده سلول ها را از بدن خارج می کند. لازم به ذکر است افرادی که در این ناحیه دچار عفونت هستند نمی توانند مورد درمان با کیبلا قرار گیرند.

برای انجام این کار ابتدا بیمار تحت معاینه قرار می گیرد تا مشخص شود چند جلسه درمانی نیاز است. در افرادی که از سن پایینی برخوردار هستند و وزن ایده آلی دارند ، معمولا یک تا دو جلسه به طول می انجامد.

نحوه انجام تزریق کی بلا برای رفع غبغب

در ابتدا ناحیه مورد نظر با استفاده از کرم بی حس کننده ، بی حس می شود و برای مدتی کمپرس یخ به روی آن قرار داده می شود.

در مرحله بعد به منظور مشخص شدن نواحی اعصاب با استفاده از خودکار نقشه ای از فک بیمار ایجاد می شود. این نقاط نشان دهنده نواحی تزریق کیبلا هستند.

حین درمان بیمار هیچ دردی احساس نخواهد کرد اما پس از مدتی احساس سوزش ضعیفی خواهد داشت. هرجلسه درمانی بسیار کوتاه مدت است و فرد پس از به اتمام تزریق می تواند مطب را ترک کند.

البته در ناحیه مورد نظر احساس سوزش ، حساسیت و تورم خواهید داشت که ممکن است تا دو هفته طول بکشد.

به طور معمول پس از گذشت 5 هفته باید به منظور ترمیم و ادامه درمان به کلینیک مراجعه نمایید. البته غالبا افراد پس از جلسه اول تغییرات قابل توجهی را مشاهده می کنند ولی توصیه پزشکان این است که برای کسب نتیجه مطلوب یک جلسه درمانی دیگر نیز داشته باشید.

پس از جلسه دوم میزان تورم غبغب بسیار کمتر از بار اول خواهد بود و بهبودی زودتر حاصل خواهد شد.

به طور کلی پس از گذشت سه هفته از دومین جلسه درمانی ، تغییرات چشمگیری در غبغب و چهره خود میبینید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Call Now Button
Visit Us On Instagram