خدمات

هیر فیلر | ماندگاری، مزایا، عوارض

هیر فیلر

هیر فیلر

هیر فیلر یک درمان طولانی‌مدت در برابر نازک شدن و ریزش مو در مناطق خاصی از پوست سر است. درمان با این روش ظاهری پرپشت به موی سر شما می‌دهد و باعث می‌شود که ریزش موهای شما متوقف شود. برخلاف برخی دیگر از درمان‌های ریزش مو،یک روش غیرتهاجمی است.در واقع گروهی از مواد مختلف مورد نیاز و ضروری برای مو است که به موها تزریق می‌شوند تا آن‌ها ضخیم‌تر و متراکم‌تر به نظر برسند. هیر فیلر دارای تعدادی از مواد ویژه است که درخشندگی مو را بهبود می‌بخشند؛ درعین‌حال میزان آسیبی که از محیط به موها وارد می‌شوند را کاهش می‌دهد و حالت‌دهی موها را قابل‌کنترل‌تر می‌کند.

 

 هیر فیلر بر زیبایی افراد

به عنوان یک درمان قدرتمند برای ریزش مو محسوب می‌شود. هیر فیلر بخش زیبایی و مراقبت از مو را به‌دلیل اثرات مفید و متعدد خود متحول کرده است. این روش اثری طولانی‌مدت دارد و می‌تواند برای مدت‌ها از موهای شما محافظت کرده و زیبایی را به آن‌ها بازگرداند.

نظرات مردم در مورد شما بسته به ظاهر شما و میزان اعتمادبه‌نفس شما در نوسان است. اعتمادبه‌نفس شما باعث می‌شود در محل کار ظاهری بهتر و در موقعیت‌های اجتماعی قوی‌تر به نظر برسید. این کاملاً طبیعی است که با بالا رفتن سن، تغییراتی را در موهای خود مشاهده کنید. به‌خصوص با نزدیک شدن به 40 سالگی، موها نیز مانند هر عضو دیگری در بدن ممکن است دچار تغییر شوند.

مواد موجود در هیر فیلر

دقیقاً هر ماده‌ای که برای رشد موها نیاز است را در اختیار ریشه مو قرار می‌دهد.این روش یک درمان تزریقی برای تقویت مو است. یک عصاره خاص حاوی چندین ماده فعال می‌باشد که در پوست سر تزریق می‌شود و مستقیماً به ریشه موها نفوذ می‌کند. پس‌ازآن هیر فیلر رشد مجدد مو را تقویت کرده و فعالیت فولیکول‌های آن را افزایش می‌دهد.

زانتالین
کراتین
اسید هیالورونیک
روغن آرگان

معرفی ۷ موادی که در هیر فیلر وجود دارند و نحوه تأثیرگذاری آن‌ها

اگر بخواهیم پروسه رشد موها و ریزش آن‌ها را به شکلی ساده توضیح دهیم، باید گفت که هردو آن‌ها به بیان ژن‌های مربوط به مو وابسته هستند. در ژنوم انسان ژن‌هایی وجود دارند که با ساخت پروتئین‌های مسئول رشد مو، باعث رشد بیشتر موها می‌شوند. همچنین ژن‌هایی وجود دارند که در بعضی افراد دقیقا نقطه مقابل این جریان هستند. یعنی با فعالیت خود در نهایت باعث ضعیف شدن ریزش موها می‌شوند.

اگر بخواهیم شرایطی را فراهم کنیم که باعث رشد مجدد موها شود، باید دقیقا کاری را انجام دهیم که به ژن‌های مسئول رشد موها کمک کنیم تا فعالیت بیشتری داشته باشند و از طرف دیگر از فعالیت ژن‌هایی که باعث نابودی موها می‌شوند، جلوگیری کنیم. این به‌طور دقیق، کاری است که ۷ پپتید ثبت‌شده در هیر فیلر انجام می‌دهند.

اسید هیالورونیک
دکا پپتید 18
الیگو پپتید 54
دکا پپتید 10
اکتا پپتید 2
اکتا پپتید 11
الیگو پپتید 71

مجموعه این پپتید‌ها با هم  و در کنار سایر مواردی که در هیر فیلر وجود دارد، موجب می‌شوند تا تمام آنچه برای رشد، محافظت، جوانی، شادابی، نرمی و لطافت موها لازم است در اختیار پیازهای مو قرار بگیرد. هیر فیلر به‌صورت کاملاً تخصصی، برای رشد و تغذیه موها ایجاد شده است.

نحوه عملکرد و تأثیرگذاری هیر فیلر

هیر فیلر به‌نوعی طراحی شده است که باعث در دسترس قرار گرفتن تدریجی مواد فعال و ضروری ریشه مو خواهد شد. قبل از تزریق هیر فیلر ناحیه‌ای از سر که دچار ریزش شده، شناسایی می‌شود. در مرحله بعد، تزریق دقیقاً در این مکان صورت گرفته و پروسه تقویت موها شروع خواهد شد.

با تزریق مجموعه‌ای از 7 پپتید با مکانیسم رهاسازی طولانی‌مدت به پوست، قسمتی از سر، که فولیکول‌های مو در آن قسمت دچار مشکل شده‌اند، تمام مواد فعال لازم مستقیماً در ناحیه مورد نظر قرار می‌گیرند و علل ریزش مو در مردان و زنان را برطرف می‌کنند. بعد از چندین جلسه فرد زیباجو، خود متوجه کاهش ریزش موها و افزایش رشد آن‌ها خواهد بود.

در حالت کلی باید گفت که هیر فیلر حاوی مجموعه‌ای از پپتیدهای بیومیمتیک و اسید هیالورونیک به‌عنوان مواد فعالی است که گردش خون را در پوست سر تقویت کرده و فولیکول‌های مو را جوان می‌کنند. علاوه‌براین،حاوی آنزیم‌ها، فاکتورهای رشد، مواد معدنی و ویتامین‌ها است. عملکرد مشترک همه این مواد در کنار یکدیگر باعث افزایش رشد و البته جلوگیری از ریزش مو می‌شوند.

 

شخصی‌سازی روش استفاده و تزریق هیر فیلر

هیر فیلر را می‌توان به روش‌های متعدد و با مکانیسم‌های مختلف تزریق کرد. در کلینیک تصویر جوانی بسته به نیاز فرد زیباجو، بسته‌های تزریقی کاملاً شخصی‌سازی‌شده را می‌توان در طیف وسیعی به‌کار برد. این کار باعث می‌شود تا کیفیت کلی افزایش پیدا کرده و رضایت بیشتری حاصل شود.

منظور از شخصی‌سازی‌شده این است که ابتدا متخصصان شروع به آنالیز بدن شما می‌کنند. پس از انجام آنالیزها و یافتن علت دقیق ریزش موی سر، بهترین و مناسب‌ترین اقدامات صورت می‌گیرد. ازجمله این اقدامات، تهیه بهترین بسته تزریقی است که مختص شماست.

آیا هیر فیلر عارضه‌ای دارد؟

هیر فیلر یک درمان 100٪ ایمن در برابر ریزش مو است. هیچ عارضه‌ای ندارد و برای پوست سر نیز مضر نیست. بسیاری از افراد از ترس عوارضی که ممکن است درنتیجه استفاده از دیگر روش‌های تقویت مو، مانند استفاده از مواد شیمیایی یا انجام یکی از عمل‌های زیبایی، رخ دهد، تردید دارند. بااین‌حال آزمایش‌های گوناگون ثابت کرده است که هیر فیلر هیچ عارضه‌ای ندارد.در واقع علت اصلی بدون عارضه بودن به این واقعیت برمی‌گردد که این درمان از مواد کاملاً طبیعی تشکیل شده است. درنتیجه باعث تقویت مو می‌شود بدون اینکه عارضه‌ای برجای بگذارد. همچنین کاملاً بی‌خطر است و برخلاف سایر لوازم آرایشی باعث ریزش موی سر در طولانی‌مدت نمی‌شود و به پوست سر آسیب نمی‌رساند.

فقط درصورتی‌ ممکن است عارضه‌ای ایجاد کند که فرد زیباجو به دلایل ژنتیکی، به یکی از موادی که تشکیل‌دهنده آن هستند، حساسیت داشته باشد. بنابراین قبل از استفاده از این روش، پزشک خود را از موادی که به آن‌ها حساسیت دارید آگاه کنید تا در طول انجام درمان مشکلی برایتان به وجود نیاید.

پس از انجام پروسه در اثر تزریق‌هایی که صورت می‌گیرد، ممکن است تا ۷۲ ساعت درد، قرمزی، تورم،  و خارش را در ناحیه‌ی تزریق احساس کنید. این موارد جزئی هستند و بعد از مدت‌زمان گفته‌شده برطرف می‌شوند.

تأثیر هیر فیلر

مو تأثیر بسزایی بر ظاهر کلی فرد دارد، بنابراین هم خانم‌ها و هم آقایان به آن اهمیت بیشتری می‌دهند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا موهای خود را صاف، متراکم و زیبا نگه دارند. هیر فیلر یک راه‌حل مطمئن برای تمام افرادی است که از ریزش موهای خود رنج می‌برند و هنوز در مراحل ابتدایی آن قرار دارند.

جدیدترین نوآوری درزمینه‌ی مراقبت و نگهداری از مو است. اخیراً در صنعت لوازم‌آرایشی،توانسته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند و به‌سرعت محبوبیت آن افزایش یافته است. باتوجه‌به اینکه از مواد طبیعی تشکیل شده است، بنابراین استفاده از آن حتی برای موهای کودکان بی‌ضرر است. درواقع علت اصلی محبوبیت هیر فیلر طبیعی بودن آن است.

در عرض چند روز پس از درمان، موهای قوی و سالمی خواهید داشت که ظاهری عالی و زیبا دارند. از طرفی تأثیر را بلافاصله مشاهده خواهید کرد. چراکه تمام مواد لازم و ضروری موردنیاز را در اختیار موهای شما می‌گذارد. نکته مهم این است که بلافاصله پس از شروع ریزش موها اقدام به استفاده از این روش کنید تا مانع ریزش بیشتر آن‌ها شوید.

مزایای استفاده از هیر فیلر

در برابر دیگر روش‌ها مزایای خاص خود را دارد. قطعاً شما باید مزایا و معایب هر روش را متناسب با شرایط خود در نظر بگیرید و سپس مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایید.در درمان ریزش مو مزایای آرایشی و درمانی با اثر طولانی‌مدت دارد.

 • هیر فیلر ضخامت و حجم مو را افزایش می‌دهد و از نازک شدن مو جلوگیری می‌کند. گاهی کم‌پشت شدن موها فقط به علت ریزش آن‌ها نیست بلکه به‌خاطر نازک شدن و از دست رفتن ضخامت تارهای مو چنین اتفاقی رخ می‌دهد. هیر فیلر با برطرف
 • کردن این مشکل، بار دیگر ضخامت طبیعی را به موهای شما بازمی‌گرداند.
 • هیر فیلر باعث تقویت مو در برابر آلودگی و گردوغبار می‌شود. همچنین اثر محافظتی در برابر کشیده شدن طولانی‌مدت یا کشش‌های آنی ناشی از شانه کردن موها دارد.
 • هیر فیلر تکثیر سلول‌های بنیادی پوست سر را تقویت می‌کند. این کار جوانی پوست سر را حفظ کرده و در نهایت باعث سلامت بیشتر ریشه موها خواهد شد.
 • همان‌طور که گفتیم اثر هیر فیلر برای مدت‌زمان نسبتاً طولانی باقی می‌ماند. این مورد یکی از بهترین ویژگی‌ها و مزایای هیر فیلر است که باعث شده تا افراد زیادی به استفاده از آن روی بیاورند.
 • این روش باعث افزایش سرعت رشد مو می‌شود. هیر فیلر بی‌خطر است و نتیجه‌ای که روی مو دارد واقع‌بینانه و درمانی است. بسیاری از روش‌ها و مواد مختلف که برای درمان ریزش موی سر استفاده می‌شوند، بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و اثرشان
 • موقتی و بسیار کوتاه است. این در حالی است که هیر فیلر یک نتیجه کاملاً واقعی و طبیعی را به شما ارائه خواهد داد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های آن اینست که با استقبال بالای افراد بخصوص خانم‌ها مواجه شده است، سازگاری آن با رنگ است. به‌طوری‌که مانع استفاده از رنگ مو نمی‌شود. بنابراین از این لحاظ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

گزینه‌های متعدد در استفاده از هیر فیلر

یکی از مهم‌ترین مزیت های آن اینست که گزینه‌های متعددی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فرد زیباجو می‌تواند متناسب با شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کند. به‌طورکلی، سه نوع اصلی از محصولات هیر فیلر به شرح زیر موجود است:

درمانی مو
رنگ مو
صاف کننده مو

افراد مناسب برای هیر فیلر

 • مردان، زنان و کودکان بالای 3 سال با مشکلاتی مانند ریزش مو، عقب رفتن مو یا موهای شکننده کاندیدهای خوبی برای روند درمان با هیر فیلر هستند.
 • کسانی که موهای خشک دارند می‌توانند از هیر فیلر بهره ببرند. چراکه باعث برگشت رطوبت به موها خواهد شد.
 • افرادی که ریزش مو با الگوی مردانه یا زنانه دارند
 • افرادی که دارای آلوپسی آره‌آتا هستند
 • مردان و زنانی که می‌خواهند شانس موفقیت کاشت مو خود را افزایش دهند
 • بیمارانی که می‌خواهند هم‌زمان با استفاده از سایر روش‌ها برای افزایش میزان موفقیت، از این روش نیز استفاده کنند،
 • بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که هیچ‌کدام از مشکلات بدنی که باعث ریزش مو می‌شود را ندارند اما به دلیل شرایط و محیطی که در آن کار می‌کنند ازجمله قرار گرفتن در معرض گرمای بیش‌ازحد، تابش مستقیم و مداوم نور خورشید به پوست سر و
 • قرار گرفتن در معرض عوامل شیمیایی دچار این عارضه می‌شوند.

هیر فیلر برای افرادی که اغلب موهای خود را رنگ می‌کنند و می‌خواهند آن‌ها را از اثرات مخرب رنگ کردن‌های مکرر در امان نگه دارند ایده آل است. این روش یک انتخاب درمانی عالی برای همه‌کسانی است که به محصولات بوتاکس و پروتئین‌های مورداستفاده در فرآیند صاف کردن مو حساسیت دارند.

 

 

 

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *